O mnie

darmowy hosting obrazków

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego, że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain

 

Co ja mogę o sobie napisać?

Urodziłam się w roku '90. Jestem uparta, koszmarnie leniwa, nieśmiała i bywam wredna. Ludzie, którzy mnie nie znają, uważają, że jestem grzeczną, cichą dziewczynką. Cóż, jestem człowiekiem o dwóch twarzach: jedna jest ogólnodostępna na co dzień, druga tylko dla tych najważniejszych lub przy ludziach nie znanych mi wcale. 

Nie lubię się uzewnętrzniać nawet przed ludźmi mi bliskimi. Chyba tylko dwie osoby wiedzą o mnie naprawdę wiele.

Swojego czasu szczury były moim jedynym zajęciem, przechodziłam okres totalnego ‘zafascynowania’, cały swój czas poświęcałam swojej bandzie. W tym czasie w moim domu mieszkało 28 szczurów… Później nadeszło zmęczenie. Opieka nad taką ilością zwierząt jest naprawdę trudna i o zrezygnowanie jest bardzo łatwo. Przestałam się tak bardzo angażować,  przejmować każdym kichnięciem. Nabrałam dystansu. Wyleczyłam się gmr. I tak jest mi zdecydowanie lepiej ;) Szczury są i pewnie jeszcze długo będą w moim życiu, ale na pewno nie w takiej ilości, w jakiej były.

W moim domu od zawsze były zwierzęta. Obecnie, prócz szczurów, są to 3 psy, 2 koty i 3 chomiki (stan na połowe 2012r). W dalszej bądź bliższej przeszłości były to myszoskoczki, chomiki, patyczaki, rybki, pies, koty.

 

Na razie to tyle, nic innego na mój własny temat nie przychodzi mi na myśl. Żeby poznać tą internetową Nine, wystarczy spędzić troche czasu na forum :) 

 

Kontakt:

GG: 5299610

Mail: czarna_nika@go2.pl

www.szczury.org : nick- Nina

www.forum.szczury.biz : nick: Ninek

Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery